Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Свежее в Кирнете

Позачергова сесія не відбулася

ALNET - Александрия в Интернете

Заздалегідь проанонсована в засобах масової інформації Олександрії позачергова сесія міськради мером була зірвана - тільки по тій причині, що на порядку денному було питання про притягнення секретаря міськради Давиденко Людмили до кримінальної відповідальності за фальсифікацію минулих виборів. «Досвід» Давиденко, напевно, дуже потрібний меру на майбутніх виборах.

Недоцільно було ігнорувати депутатський корпус, громаду міста, політичні партії, і, врешті решт, — Закон. Виборець зараз вже не той. Він дуже розуміє кого і що ви захищаєте.

Підтримати ініціативу депутатського корпусу вкотре вийшли під стіни міськради активісти громадянської партії «ПОРА».

Повну інформацію по цих подіях ви зможете отримати, переглянувши по телебаченню в понеділок 19 грудня в новинах о 18.30-20.00 на каналі "Кіровоград", КТ та на І-му Національному.


Перейти на сайт автора

Сайты кирнета: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Да, если что: кирнет — это интернет в Кировограде
Вы тоже можете бесплатно публиковать новости и привлекать посетителей на свой сайт! Узнать как