Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Свежее в Кирнете

Працюємо на користь ОлександріїПрацюємо на користь Олександрії

Блок Юлії Тимошенко - м. Олександрія

Шановні Мешканці міста, Наші Виборці, дорогі Земляки!

26 березня 2006 року на Виборах до міської ради Ви надали нам право представляти і захищати Ваші права та відстоювати Ваші свободи в нашому місті. Перед Вами ми склали присягу на вірність територіальній громаді - зобов’язались працювати на користь нашого міста.

Наша мета є і залишається незмінною - Олександрія має стати сильним, економічно розвинутим, екологічно чистим та соціально стабільним містом, яким би могли пишатись його мешканці.

Пройшов рік. Цей рік був роком складних економічних та політичних перетворень.

«Блок Юлії Тимошенко» в міській раді - це 16 депутатів, які кожного дня працюють для покращення життя мешканців міста, приймають важливі рішення, без яких місто не зможе злагоджено розвиватись.

Наші депутати - це згуртована цілеспрямована команда, яка діє керуючись у своїх діях принципами моралі, верховенством права та закону а також потребами мешканців нашого міста.

Тарифи на житлово-комунальні послуги

БЮТ завжди виступав і буде відстоювати прозоре та чесне формування тарифів на комунальні послуги - послуги теплопостачання, водопостачання та водовідведення - з прив’язкою до рівня матеріального забезпечення населення. Адже право на достойний рівень життя закріплене Конституцією України. З цією метою депутати від БЮТ Гловацький В.Г. та Чудніков А.Г. прийняли активну участь, цілеспрямовано працювали в комісії по перевірці фінансово-господарської діяльності КП «Теплокомуненерго», КП «Олександрія-водоканал» та при формуванні прозорих та економічно обґрунтованих тарифів на їх послуги.

Як наслідок діяльності депутатської комісії - встановлення економічно обґрунтованого рівня тарифів на комунальні послуги. На нашу думку, населення повинно сплачувати кошти лише за отримані послуги від комунальних підприємств. Тому ми наполягаємо на тому щоб КП «Теплокомуненерго» провело перерахунок коштів за фактично спожите тепло для мешканців нашого міста за опалювальний сезон 2006-2007 років.

БЮТ відстоював і буде відстоювати прозоре формування цін і тарифів на комунальні послуги і не допустить зловживань зі сторони комунальних підприємств, які можуть призвести до зниження життєвого рівня наших мешканців та погіршення їх матеріального становища.

Ми виступаємо проти формування тарифів без залучення громадськості. Мешканці нашої територіальної громади повинні усвідомлювати за що і як необхідно сплачувати. Сьогодні готується проект рішення виконавчого комітету щодо затвердження граничного тарифу на утримання будинків, споруд та прибудинкових територій в місті Олександрія. Відповідно до цього проекту плата за 1 м. кв. житлової площі складе 1 гривню 35 копійок, що на нашу думку призведе до зниження життєвого рівня населення. Адже сподіватися на субсидію можуть далеко не всі, а якість послуг бажає стати набагато кращою.

Тому ми будемо наполягати на проведенні Громадських слухань з цього питання, як і визначено зі Статутом нашого міста. Адже підвищення тарифів на послуги - це важливе суспільне питання і мешканці міста мають висловити свою думку стосовно нього. Тому виключно думка Олександрійців повинна стати законною підставою для прийняття рішення про підвищення тарифу.

Земельні ресурси

Земля - це багатство нашої держави - нею необхідно розпоряджатись мудро та виважено. Територіальна громада надала нам - депутатам міської ради право ефективно розпоряджатись земельними ресурсами нашого міста, контролювати використання землі.

Тому наша фракція вийшла з ініціативою та розробила Положення про надання землі в користування на конкурентних засадах, яке було прийняте на черговій 24 сесії міської ради. Активну участь у розробці Положення прийняв депутат від БЮТ Ходак В.Г.

Цей документ стане основою для прозорого розподілу землі у місті на конкурентних засадах, має на меті зупинити тіньовий розподіл земельних ділянок та практику захоплення землі, яка знаходиться у власності територіальної громади. Адже у здійсненні своїх повноважень ми відповідальні перед нашими мешканцями, і нам хочеться, щоб влада у місті стала прозора, зникли подвійні стандарти.

Теплозабезпечення

Тепло в домівках мешканців міста - це одна із основ нормальної життєдіяльності та обов’язок влади. Всі ми пам’ятаємо, як минулого опалювального сезону мешканці кількох мікрорайонів нашого міста залишились без тепла у власних помешканнях. З метою належної підготовки до опалювального сезону 2006-2007 років на мікрорайонах Перемога, Жовтневий та сел. Димитрове встановлювалось автономне опалення. Депутати від БЮТ Лімонченко В.О., Маліновський В.П. активно працювати в комісії по виконанню Програми «Забезпечення індивідуальним опаленням соціально незахищених верств населення» і виконали своє завдання перед мешканцями Олександрії. Сьогодні у їхніх квартирах є тепло, а значить затишок і спокій, впевненість що у майбутньому в їхні помешкання ніколи не прийде холод і негода.

Під час опалювального сезону 2006-2007 років в селищі Димитрове складалась небезпечна ситуація щодо забезпечення його теплом. На початок опалювального сезону Димитрівська котельня ще не була збудована і мешканці селища ризикували залишитись без опалення. Розуміючи складне становище мешканців селища, керівники ЗАО «Енерговугілля» І. Лавренов та О. Осадчий, прийняли рішення про запуск ТЕЦ-3 з метою подачі тепла мешканцям селища Димитрове і продовжували опалення селища аж до запуску нової газової котельні. Такий крок вирішив питання безперервного забезпечення мешканців селища теплом.

Екологія

Екологічно чисте місто - запорука здоров’я його населення та майбутніх поколінь. Олександрія завжди славилась своїми зеленими насадженнями, парками та скверами. Ми свідомі того, що прагнемо чистоти нашого міста, відновлення його зелених зон. З цією метою депутати від БЮТ вийшли з ініціативою щодо введення в дію Програми «Приведення зелених насаджень до відповідного порядку» на мікрорайонах міста - Перемога та Жовтневий. Це дозволить озеленити та привести наше місто до порядку, адже дерева - це унікальний механізм вироблення кисню, якого так сьогодні не вистачає.

На жаль, наше місто систематично забруднюється і побутовим сміттям, відсутні належні сміттєзвалища. Про це говорять численні звернення мешканців мікрорайонів Перемога та Жовтневий, району 8-ї школи. Стихійні сміттєзвалища - загроза для нашого міста. Тому ми відстоюємо ідею створення належного сміттєзвалища, розташованого за межами житлової зони, де зібране сміття не буде загрожувати розповсюдженню небезпечних хвороб серед мешканців міста а також забруднювати його повітря та воду.

Сьогодні в місті його зелений фонд нажаль досить старий. До нас систематично звертаються мешканці з проханнями посприяти спилюванню старих дерев. Це хвилює, адже ми не проводимо насадження нових, не проводимо оновлення зеленого фонду міста.

Тому ми активно підтримали ініціативу проведення суботника та висадження зелених насаджень у парку ім. Шевченка, під час якого депутати власноруч долучились до озеленення рідного міста. На підтримку такої ініціативи депутат від БЮТ Ходак Валерій Георгійович надав спонсорську допомогу у вигляді 350 саджанців молодих дерев для озеленення всього міста.

Також ми хотіли звернутися до мешканців нашого міста з проханням охороняти зелені насадження в місті, яких нажаль з кожним роком стає все менше.

Якість житлово-комунальних послуг та реформування ЖКГ

Шановні мешканці, ми свідомі з того, що кожен має сплачувати за те, що отримав, і не просто, за об’єм послуг, а за їх якість. Ми активно відстоювали позицію приведення тарифів на житлово-комунальні послуги у місті до економічно обґрунтованого рівня а також підвищення їх якості. Якість послуг - це повага до споживача. Сьогодні у місті проходить реформування системи житлово-комунального господарства - створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків.

Це новий крок у розбудові та зміцненні комунального господарства міста, які активно та цілеспрямовано підтримує держава. Ми будемо й надалі підтримувати реформу житлово-комунального господарства з метою підвищення якості послуг. Адже якість вивозу сміття, прибирання подвір’їв та під’їздів у багатоквартирних будинках протягом багатьох років залишалась на низькому рівні. Сьогодні наше завдання - створити якісну систему комунального господарства, яка б діяла на договірних засадах та відрізнялась якістю послуг від сучасного стану та відсутністю великого бюрократичного апарату.

Водозабезпечення міста

Протягом довгого періоду часу Олександрія є залежна від Кіровоградського водогону в частині водопостачання міста. З кожним роком вода стає дорожчою і сьогодні у місті складається ситуація коли не всі мешканці спроможні сплачувати за послуги водопостачання та водовідведення. З метою поліпшення ситуації щодо забезпечення міста водою депутати Маліновський Володимир Пилипович та Осадчий Олег Костянтинович розробили альтернативні пропозиції щодо забезпечення міста Олександрія водою з розрізу «Костянтинівський».

На сьогодні ці пропозиції передано в Комітет по надрам на розгляд. На сьогодні місто споживає близько 16 тис кубометрів води в добу. Розріз «Костянстинівський» може надати до 20 тис. кубометрів, що задовольнить потреби міста у воді у повному обсязі.

Втілення даної ідеї в життя дозволить вирішити питання щодо більш якісного забезпечення міста водними ресурсами та здешевлення вартості водопостачання, а значить зменшення тарифів на водопостачання та водовідведення для мешканців нашого міста.

Прийом громадян. Соціальний захист населення

Завжди найголовнішим для наших депутатів були і будуть мешканці нашого міста, а їх проблеми - це і наші проблеми, проблеми нормальної життєдіяльності міста.

Протягом року депутати від БЮТ систематично вели прийом громадян у громадській приймальні, у депутатській кімнаті, а також проводили виїзні прийоми в різних районах міста., зустрічі з мешканцями на мікрорайонах Перемога, Жовтневий, сел. Димитрове.

Мешканці звертались за вирішенням різноманітних питань: вивозу сміття, освітлення вулиць, дотримання у місті прав окремих категорій населення, надання допомоги для вирішення соціально побутових питань, спилювання старих дерев, відновлення пошкоджених ділянок дорожньо-транспортної мережі, встановлення люків, покращення транспортного зв’язку, надання вугілля по пільгових талонах, ремонту газових котлів та водяних насосів тощо.

За рік роботи депутатами було прийнято 900 мешканців міста на особистих прийомах, та близько 8500 громадян на виїзних зустрічах.

Хочу сказати, що депутати систематично сприяли вирішенню питань, з якими звертались до нас мешканці. Майже 80 відсотків всіх звернень розглянуто та вирішено у робочому порядку, а ті, котрі не вирішено до цього часу знаходяться у нас на контролі і Ви можете сподіватись на їх вирішення.

Систематично наші депутати від БЮТ здійснювали і будуть здійснювати підтримку закладів освіти, культури та спорту, підтримку діяльності громадських організацій. За рік було надано допомогу Профілакторію «Гірник», Олександрійській районній лікарні, проведено заходи щодо благоустрою спортивних площадок міста, надано допомогу релігійній громаді - Свято миколаївській церкві, спортивному товариству - Дитячій спортивній школі, дитячим будинкам міста тощо. З метою оздоровлення юнаків і дівчат міста надана на 14 днів база відпочинку «Ремонтник» (сел.. Андрусовка) де відпочило - 50 осіб з військово патріотичного клубу «Захист».

Обсяг допомоги мешканцям міста, установам та організаціям у 2006 році склав понад 150 тисяч гривень.

Ми не залишаємось і осторонь проблем наших громадських організацій. Депутати від БЮТ активно допомагали у ремонті і будуть сприяти роботі «громадського будинку», який на нашу думку стане ґрунтовним базисом для активної діяльності громадських організацій в нашому місті.

Шановні мешканці. Прошу Вас і надалі звертатися до нас, адже допомога Вам - це наш обов’язок.

З повагою,
голова депутатської фракції «Блок Юлії Тимошенко»
в Олександрійській міській раді
С. Журавльов


Перейти на сайт автора

Теги новости:
Блок Юлии Тимошенко Александрия отчет о работе депутатской фракции

Сайты кирнета: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Да, если что: кирнет — это интернет в Кировограде
Вы тоже можете бесплатно публиковать новости и привлекать посетителей на свой сайт! Узнать как