Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Свежее в Кирнете

«Наша Україна – Народна Самооборона» зроблять із політиків людей

Пресс-служба ПП «Наша Украина»

24 липня опівдні під стінами Українського дому, що в столиці, стартувала Всеукраїнська акція, ініціатором якої виступив Блок “Наша Україна – Народна Самооборона” “Доторкнись до депутата”. Її мета – збір підписів під ініціативою Блоку про позбавлення народних обранців депутатського імунітету.

П’ятірка Блоку – Юрій Луценко, В’ячеслав Кириленко, Анатолій Гриценко, Арсеній Яценюк та Микола Катеринчук – першими поставили свої підписи під вимогою позбавити депутатів недоторканності.

Виступаючи перед людьми, які у цей день прийшли на Європейську площу, лідер Блоку Юрій Луценко пообіцяв, що «Наша Україна – Народна самооборона” зробить із політиків людей.

“Ми зробимо усе, аби наші політики дотримувалися законів так само, як і прості українці. Ми максимально скоротимо відстань між колишніми “небожителями”-депутатами і пересічними громадянами. Закон буде один для всіх. Саме заради цього ми розпочали акцію “Доторкнись до депутата”. Ми зберемо мільйони підписів, аби з їх допомогою “натиснути” на народних депутатів шостого скликання і примусити їх підтримати таке рішення”, – сказав Луценко.

У свою чергу В’ячеслав Кириленко, додав: «Ніхто з виборчого списку Блоку “Наша Україна – Народна самооборона” не стане кандидатом у народні депутати, поки не підпише зобов’язання скласти із себе депутатську недоторканність після обрання його народним депутатом. Ми прийняли таке рішення і чекаємо відповіді наших політичних опонентів. Однак вони мовчать, бо ніхто з них не хоче скасовувати недоторканність. Але ми примусимо їх це зробити: і комуністів, і соціалістів, і “регіоналів”. Ми не залишимо їм жодного шасну перетворити український парламент на джерело корупції».

Окрім столиці, акція “Доторкнись до депутата” паралельно стартувала у Львові та Чернігові. А вже за кілька днів мобільні групи добровольців розгорнуть свої пересувні майданчики по всій Україні, де кожен зможе поставити свій підпис під вимогою скасувати депутатську недоторканність. Зібрані мільйони підписів, які засвідчать волю народу, примусять депутатів, що пройдуть до парламенту шостого скликання, відмовитися від “парасольки”, яка захищає їх від законів – від депутатської недоторканності.

“Депутатська недоторканність означає безкарність, яка тягне за собою “бєспрєдєл”, – сказав під час акції “Доторкнись до депутата” міністр закордонних справ Арсеній Яценюк, який, до речі, разом із міністром оборони Анатолієм Гриценком на даний момент перебуває у відпустці, а відтак, має повне право робити політичні заяви та брати участь у політичних акціях.

Говорячи про депутатів, які, врешті-решт, повинні бути слугами народу, Яценюк зазначив: “Вони їздять на дорогих машинах, які зареєстровані на їхніх водіїв, збивають цими машинами дітей і не несуть за це жодної відповідальності... Вони реєструють підставні фірми і не платять податків. Тому в державному бюджеті немає грошей для виплати людям гідної зарплати і пенсії. Це – точно не та країна, яку ми хочемо будувати”.

“Людям, які ідуть в парламент працювати, писати закони, не треба недоторканності, – додав Анатолій Грищенко. – Наша політична команда визначилася – недоторканність нам не потрібна. Закон повинен бути один для всіх 47 мільйонів українців. Таким він має бути і для 450 народних депутатів. Той, хто йде в парламент красти чи лобіювати свої інтереси – звісно, прагне сховатися від закону. Але ми цього не дамо зробити».

Люди, котрі зібралися у цей день на площах Києва, Львова та Чернігова, абсолютно солідарні з політиками від Блоку “Наша Україна – Народна Самооборона”. Це засвідчили довжелезні черги бажаючих поставити свої підписи під вимогою про скасування депутатської недоторканності.

За кілька днів збір підписів розгорнеться по усій Україні. І політикам, котрі бажають потрапити до парламенту, не залишиться нічого, як добровільно відмовитися від депутатської недоторканності, аби, нарешті, почати працювати на благо України. Час політичної корупції минув, парламент шостого скликання буде оновленим, очищеним і принциповим. Цього добивається – і доб’ється Блок “Наша Україна – Народна самооборона”.


Перейти на сайт автора

Сайты кирнета: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Да, если что: кирнет — это интернет в Кировограде
Вы тоже можете бесплатно публиковать новости и привлекать посетителей на свой сайт! Узнать как