Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

Місячник добровільної здачі зброїМісячник добровільної здачі зброї

Вечірня газета

З метою захисту громадян від злочинних посягань із застосуванням вогнепальної зброї, попередження її крадіжок та втрат на території держави у листопаді проводиться місячник добровільної здачі зброї в органи внутрішніх справ.


Як повідомляє ЦГЗ УМВС України в Кіровоградській області, громадяни, які в цей час добровільно здадуть незареєстровану зброю, звільняються від кримінальної та адміністративної відповідальності. Зброя, яка дозволена до реєстрації (мисливська та газова) буде зареєстрована на громадян, які її здали, в установленому порядку.


З питань здачі зброї слід звертатися до міськрайвідділів міліції за місцем проживання. Довідки за телефонами: (0522) 29-70-25, 24-74-95.

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS