Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

Проблеми міського транспортуПроблеми міського транспорту

Вечірня газета

Програма розвитку в Кіровограді великомісткого транспорту набирає обертів. Один з основних перевізників у Кіровограді — підприємство "Орбіта Транс-Сервіс" - уклало договір зі шведською фірмою на поставку у місто автобусів марок "Швебус", "Вольво-Сканія". Це переважно автобуси-"гармошки", тобто пасажирів зможуть перевозити багато та в комфортних умовах.

Уже зараз у гаражі підприємства очікують свого першого рейсу близько 50 таких машин. Ще тридцять автобусів надійдуть найближчим часом.

А скільки ж коштуватиме проїзд у таких імпортних автобусах?

— Підвищення тарифів на проїзд поки не планується, — запевнив начальник управління транспорту і зв’язку міськвиконкому Олег Лунгул. — Проїзд коштуватиме 30 копійок. Але паралельно треба вести роботу по підготовці наших транспортних магістралей, зокрема, зупинок, саме для таких машин, адже деякі з них, наприклад, біля Критого ринку, готелю "Київ", навпроти "Дитячого світу", зовсім не пристосовані для великої кількості автотранспорту.

Також управління транспорту і зв’язку планувало виділити кошти і для придбання двох нових тролейбусів. Зараз ціна такої "рогатої" машини коливається в межах 560 тисяч гривень. Та під час формування бюджету на наступний рік якраз отой необхідний мільйон і був знятий з транспортників.

Материалы на эту тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS