Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

Злочинність ростеЗлочинність росте

Вечірня газета

У цьому році на Кіровоградщині було скоєно 8886 злочинів, розкрито 7119. Такі вражаючі дані навів заступник начальника УМВС в області Олег Когляк. Він також наголосив, що левову частку карних проявів було вчинено на вулицях та в громадських місцях. А це значить, що до охорони порядку в місті, та й в області взагалі, міліції треба підходити ретельніше.

Перші кроки в цьому напрямку вже зроблено. Олег Петрович розповів, що з понеділка наряди патрульно-постової служби міліції перейшли на тризмінний режим роботи (І — з 8 до 16, ІІ — з 16 до 24, ІІІ — з 24 до 8). Раніше ж ППС охороняла громадський спокій у місті лише до першої ночі. Окрім цього, щодобово працюють автопатрулі, наряди ДАІ та групи спецпідрозділу "Беркут".

Перебудували в міліції і роботу дільничних інспекторів. Так тепер останні на ввірених їм дільницях мають працювати аж до 23 години. Наразі вирішується питання про забезпечення кіровоградських Аніскіних мобільними телефонами. Адже нерідко жителям області доводиться здолати не один кілометр, щоб розшукати міліціонера. Бо ж не кожен дільничний інспектор має телефон удома...

Материалы на эту тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS