Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

Купуючи продукти, ризикуємо здоров’ямКупуючи продукти, ризикуємо здоров’ям

Вечірня газета

Рейдова бригада, до складу якої увійшли представники управління торгівлі міськвиконкому, міської санепідемстанції, управління ветеринарної медицини, загону пожежної охорони міста та кореспонденти "Вечірньої газети", побувала на муніципальному ринку "Черемушки".

Виявлено цілий ряд порушень. Зокрема, зняті з реалізації у магазині ПП Загребельного ковбаса, торти, риба, які зберігалися в антисанітарних умовах - просто на брудній підлозі, при температурі +4. Ветеринарні документи на рибу були відсутні - тобто, цей продукт міг нести в собі цілком реальну загрозу для життя та здоров’я споживачів.

Перевіряючи павільйон, у якому продаються курячі яйця, з’ясували, що у суборендатора відсутні найелементарніші документи: і дозвіл на торгівлю, і санітарна книжка, й угоди оренди та суборенди. Більше того, рейдова бригада виявила, що цей торговий павільйон встановлено ... без дозволу адміністрації.

З’ясувалося, що в магазині "Джинс" відсутній сертифікат на весь імпортний товар. А тільки такий там і представлений. Відсутність такого сертифікату означає, що невідомо, за яких умов товар розмитнювався...

Проблему численних порушень на муніципальних ринках міста підняла не хто інший, а директор КП "Дирекція муніципальних ринків", депутат міської ради Алла Смиченко. Вона розповіла таке:

— Підприємство це я очолила не так давно. У "спадок" на ринку "Черемушки" мені передали повний безлад. Немає найелементарнішого: води, туалету. Продавці обурюються з цього приводу. І це резонно, їх можна зрозуміти. Я дивуюся, як могли вони працювати в таких умовах усі п’ять років (саме стільки часу в Кіровограді існує муніципальний ринок "Черемушки"). А між тим, люди реалізують продукти харчування навіть у спеку, коли необхідно постійно мити та протирати столи і прилавки. Це ж елементарні санітарні норми! Виникає запитання: куди всі ці п’ять років дивилися санепідемстанція, інші служби?

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS