Нова сходинка кіровоградського бізнесу
Прес-служба ОДА
Сьогодні у приміщенні Кіровоградського обласного центру зайнятості відбулося засідання прес-клубу реформ з питань презентації відкриття регіонального представництва Українського національного комітету Міжнародної Торгової Палати (УНК МТП).
У заході взяли участь Президент Українського національного комітету Міжнародної Торгової Палати Володимир Щелкунов, заступник голови облдержадміністрації Анатолій Ревенко, заступник генерального секретаря Українського національного комітету МТП Анатолій Голобородько, представники регіонального бізнесу.
Анатолій Ревенко привітав від імені Кіровоградської обласної державної адміністрації керівництво Українського національного комітету Міжнародної Торгової Палати з приїздом на Кіровоградщину і висловив надію, що співпраця ОДА та УНК МТП буде плідною та сприятиме розвитку і процвітанню регіону.
Перший заступник голови облдержадміністрації та Володимир Щелкунов підписали "Угоду про співробітництво та координацію дій між Кіровоградської обласною державної адміністрацією та Українським національним комітетом Міжнародної Торгової Палати, в рамках якого і буде створюватись та функціонувати її регіональне представництво.
Володимир Щелкунов розповів про основні напрямки у налагодженні системного діалогу між владою і бізнесом у сфері регулювання основних векторів внутрішньої та зовнішньої політики держави, а саме: втілення у повсякденну роботу ділових кіл норм та принципів Кодексу підприємницької честі та корпоративної гідності, розбудова Школи Бізнесу, подальше удосконалення ініційованої УНК МТП Стратегії "Бізнес та суспільство", пошук нових ринків збуту та партнерів для національних товаровиробників та ін.
Президент Українського національного комітету Міжнародної Торгової Палати представив громадськості керівника регіональн6ого представництва УНК МТП, яким став головний редактор ТРВК “Новий день” Микола Шворак та відповів на запитання журналістів.
ДОВІДКА
Головною метою функціонування представництв УНК МТП в регіонах є сприяння ефективному вирішенню у тісній взаємодії з облдержадміністраціями та регіональними торгово-промисловими палатами нагальних питань діяльності національного бізнесу. Серед пріоритетних завдань – лобіювання та захист інтересів вітчизняного виробника на світових ринках, сприяння всебічному розвитку всіх видів підприємництва, зокрема, малого та середнього бізнесу.
На сьогодні в регіонах Україні функціонує 17 представництв УНК МТП.
Український національний комітет Міжнародної Торгової Палати, штаб-квартира якої знаходиться в Парижі, засновано у 1998 році. Національний комітет є неурядовою, неполітичною організацією і, згідно Статуту, зареєстрований як Асоціація підприємств.
Головною метою діяльності УНК МТП є впровадження та розповсюдження системи рейтингування підприємств України, створення ефективної національної системи по захисту інтелектуальної власності в Україні, вручення, за погодженням з Міжнародною Торговою Палатою, Сертифікату партнерської надійності, який визнається у 93 країнах світу, де існує мережа національних комітетів та інше.
Міжнародна Торгова Палата (МТП) – Світова організація бізнесу, заснована у 1919 р. в Парижі. На сьогодні організація представлена у понад 140 країнах, а її осередки – національні комітети - діють у 93 державах світу. МТП має найвищий дорадчий статус при ООН та СОТ, бере участь у форумах МВФ, ОЕСР, Світового Банку. Членами МТП є тисячі провідних підприємств різних галузей, об’єднані в національні комітети, які обмінюються досвідом, узгоджують інтереси та розширюють комерційно вигідні зв’язки між діловими колами своїх країн та світу.
На сьогодні членами УНК МТП є 107 провідних вітчизняних підприємств та компаній.
Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).
Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.