Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

"Кіровоградський педуніверситет – минуле і сучасність"

весь Кіровоград

У рамках відзначення 125-річчя педагогічної освіти на Кіровоградщині ректорат Кіровоградського державного педагогічного університету проводить конкурс фоторобіт "Кіровоградський педуніверситет – минуле і сучасність".

Як розповів керівник прес-служби педагогічного університету Дмитро Шульга, метою конкурсу є висвітлення різних аспектів життя педагогічного університету, його студентів і викладачів, історії становлення навчального закладу тощо. До конкурсу допускаються фотороботи професіоналів та аматорів, в яких відтворюється минуле і сьогодення університету. За першу і другу премії змагаються тільки роботи, присвячені сучасному життю навчального закладу.

Можливі теми робіт: співробітники і студенти, навчальний процес, факультети, спорт, самодіяльність, визначні події, дозвілля, історичні події.

Переможці отримають премії: перша – 300 грн., друга – 200 грн., третя (дві) – 50 грн. До участі у конкурсі допускаються як кольорові, так і чорно-білі фотографії, готові до експонування. Формат фоторобіт: 20X30 см, 30X40 см та більші. Для участі у конкурсі роботи подаються з 15 жовтня по З листопада до наукової частини університету. Авторам (власникам) робіт, які будуть відібрані на фотовиставку, буде відшкодовано вартість фотографій, якщо вони залишать її у власності університету.

Материалы на эту тему:

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS