Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

Невдалий жарт комунальників?Невдалий жарт комунальників?

ОДТРК

Щонайменше дивною можна назвати картину, яку перехожі мали можливість спостерігати сьогодні на площі Кірова та вулиці Карла Маркса в обласному центрі.

Кіровоградців, напевне, взагалі важко здивувати, тому більшість перехожих споглядали на цю картину без емоцій. Між тим з самого ранку на площі інтенсивно працювала снігозбиральна техніка. Якщо просто поглянути на календар - нічого дивного, як не як 22 грудня, але якщо зважити на повну відсутність снігу як такого, сприймати роботу комунальників можна тільки як невдалий жарт. Тим більше, що ніде, крім центральної площі Кіровограда та вулиці Карла Маркса подібної роботи помітити не вдалося. Що це було - жарт, показуха чи просто безвідповідальне витрачення робочих ресурсів, транспорту, а відповідно і пального? Питання, на яке навряд чи хто дасть обґрунтовану відповідь.

Інша справа - чи будуть комунальники так сумлінно прибирати сніг під час справжніх зимових заметів? Як показує досвід, під час авральних ситуацій всі служби, які відповідають за розчищення автодоріг та тротуарів одноголосно починають скаржитися на недостатнє технічне забезпечення або ж брак паливно–мастильних матеріалів. То чи не варто було б подумати про економію цих ресурсів сьогодні?

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS