Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

Новини аграрного секторуНовини аграрного сектору

весь Кіровоград

Незвичайно тепла зима у багатьох викликає побоювання щодо врожаю озимої пшениці. Втім, на думку заступника голови Кіровоградської облдержадміністрації Віктора Демченка, для хвилювань поки що немає причин.

По-перше, згідно досліджень поведених фахівцями, 80% озимини та 65% ріпаку знаходиться у доброму стані, а решта - у задовільному. По-друге, цього року посіяно 352,9 тисячі гектарів озимих, що є досить непоганим показником порівняно з минулими роками. Звичайно, ризики залишаються, адже попереду ще два місяці зими.

Те, що дійсно викликає занепокоєння, – це скорочення поголів'я корів на 2,9% порівняно з минулим роком. Як пояснив Віктор Миколайович, це наслідки обвалу цін на молоко, що відбувся влітку, коли росіяни відмовилися купувати українські молокопродукти. А от ситуація на м'ясному ринку дещо покращилася, внаслідок чого кожен може спостерігати зниження цін на свинину на ринках міста.

„У цьому році завдяки застосуванню сучасних технологій ми спостерігаємо середній приріст ваги свиней на 22%. Окрім того, поголів'я свиней збільшилося на 9%. Цим і пояснюється зниження цін на свинину”, - розповів пан Демченко.

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS