Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

Свято розуму і красиСвято розуму і краси

весь Кіровоград

У розважальному комплексі “Ліана” за підтримки ректора Кіровоградського національного технічного університету Михайла Черновола відбулося чудове свято краси та розуму “Королева Національного 2006”.

Варто сказати, що такий захід проходить вперше в КНТУ. Організатором виступив профком студентів КНТУ на чолі з його головою – депутатом Кіровської районної ради А. Кур'яном.

Бажаючих взяти участь у конкурсі було багато, але на кастингу обрали 12 дівчат - найрозумніших, найгідніших, найвродливіших. Кожна з учасниць представляла свій факультет, свій курс, свою групу і виконала це завдання на "відмінно"!

На конкурсі було представлено п'ять чудових виходів:

  • “Презентація країни” - дівчата шляхом жеребкування обрали собі певну країну і мали представити її так, щоб глядачі зрозуміли, про що йдеться;
  • “Вихід у футболках” - на цьому етапі дівчата демонстрували свої розумові здібності (до речі, запитання, які знаходились у конвертах, конкурсантки раніше не бачили);
  • третій вихід був найчарівніший, адже це - “Вихід у купальниках”. Тут, звичайно, найбільше вболівала чоловіча половина залу;
  • і нарешті останній вихід, найелегантніший: “Вихід у вечірніх сукнях”.

У перервах між виходами красунь публіку розважала команда КВН КНТУ “Я купаюсь”, танцювальний колектив “Сюрприз”. Після нетривалої перерви, під час якої члени журі радилися між собою, почалася церемонія нагородження.

Найперше була визначена “Міс Дружба” (дівчата обрали її самі з-поміж себе) – Ольга Шаповалова, вона ж здобула і титул ІІ Віце-міс; титул І Віце-міс дістався студентці ІV курсу Валентині Нікітенко, а звання “Королева Національного 2006” здобула Валентина Колєсніченко, студентка І курсу КНТУ. До речі, Валі дістався і титул “Міс глядацьких симпатій”.

Та не тільки переможці отримали подарунки. Профком студентів КНТУ і спонсори попіклувалися про те, щоб кожна красуня була задоволена, адже справжня краса гідна найвищої оцінки.

Теги новости:
конкурс красоты
мисс
вице-мисс
Кировоградский национальный технический университет
Михаил Черновол

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS