Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

«Потрібно з 88% людей, які приватизували квартири, робити власників»«Потрібно з 88% людей, які приватизували квартири, робити власників»

весь Кіровоград

Днями в Україні створене всеукраїнське об'єднання "Спілка власників житла". До складу організації входить 17 регіональних організацій, у тому числі і Кіровоградська, яку очолює депутат обласної ради Віктор Іванович Андрєєв.

Він розповів нам, що об'єднання було створене 19 грудня цього року і зараз проходить процедуру реєстрації, щоб вже після Нового року активно розпочати свою роботу.

Основним завданням новоствореної організації буде формування об'єднань власників житла. Головою ж "Спілки власників житла України" обрано народного депутата, голову підкомітету з питань ЖКГ Комітету Верховної Ради з питань будівництва, містобудування і ЖКГ Олексія Кучеренка.

Віктор Андрєєв додав, що сьогодні на Кіроворадщині є осередки спілки в обласному центрі, Олександрії, Світловодську та Знам'янці. Іде робота над створенням осередків у Голованіському та інших районах. "Власне, Кіровоградська обласна організація представлена на рівні України досить потужно, бо ми давно і плідно працюємо", - розповів Віктор Іванович.

Голова спілки нардеп Олексій Кучеренко, виступаючи у Києві, наголосив: «Потрібно з 88% людей, які приватизували квартири, робити власників». За його словами, зараз готуються зміни до законодавства, що регламентують створення об'єднань власників багатоквартирних будинків (ОВББ), де буде прописано примусове створення ОВББ в нових будинках, а одночасно з придбанням квартири мешканець купуватиме і пай у ОВББ.

О.Кучеренко вважає, що на сьогодні залишається проблемою створення об'єднань домовласників у старих будинках. На його думку, щоб зацікавити людей у створенні ОВББ, необхідно в законодавчому порядку закріпити норму, згідно з якою земельна ділянка, на якій стоїть будинок, безплатно передаватиметься у власність ОВББ.

Теги новости:
Виктор Андреев
объединение владельцев жилья
приватизация
приватизация жилья
многоквартирный дом
жилищно-коммунальный комплекс

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS