Искать: все сайты e-mail’ы::Как искать?
Детальный поиск
Например: кировоградский чат

Добавить новый ресурс :: Редактировать информацию :: Опубликовать новость

Реклама в Р.К.С. ::

Новости Кировограда

Новости Кировограда

Свежее в КирнетеПовод отметитьРассылка

«Ні - Малоросії! Зробимо країну Україною!»

Не Кировоградом единым

«Ні - Малоросії! Зробимо країну Україною!»

Коммивояжер :: 10 мая 2006

14 травня в Олександрії відбудеться громадська акція «Не будь байдужим!».

Вона пройде в рамках всеукраїнської однойменної акції. Сценарієм проведення передбачено презентацію творчості народних майстрів, виставка дитячого малюнку та концерт.

Перед мешканцями області виступлять відомі українські гурти „Тартак”, „Гуляй-город”, „ФЛАЙzzzA”, „Гайдамаки”, „От вінта”, „Мотор’ролла”.

У прес-релізі, що його розповсюдили організатори акції, сказано: „Організатори громадської акції «Не будь байдужим!» об'єднують однодумців для побудови справжньої України. Адже формально звільнившись від колоніальної залежності, наша держава так і не стала Україною, не позбулася тяжкої колоніальної спадщини. По-перше, за роки незалежності не було створено жодних умов для відновлення позицій української мови - не тільки головного елементу національно-культурної ідентифікації народу, але й невід'ємного чинника консолідації суспільства. Як наслідок, маємо орієнтацію значної частини суспільства, особливо молоді, на російську мову, що є реальною загрозою національній безпеці країни та її територіальній цілісності. По-друге, українці до цього часу не мають об'єктивно написаної цілісної української історії, вільної від нашарувань російських та радянських міфів та стереотипів. По-третє, держава добровільно віддала свій інформаційний простір під контроль колишньої метрополії, котра не зацікавлена ні в формуванні украї
нської нації, ні в існуванні України як незалежної держави. За таких умов Україна все більше набуває статусу Малоросії - безликої території без власної національної ідентичності.

Дерусифікація усіх сфер життя українського суспільства - єдиний вихід із ситуації, що склалася. Тільки Україна, побудована на основі цінностей українського народу - його мови, історії, культури - зможе забезпечити усім своїм громадянам достойне життя, вільний розвиток особистості. Тільки в такій Україні зможе зникнути прірва між політиками і суспільством, а чиновники будуть змушені стати патріотами держави й поважатимуть права громадян.

Тому гасло нашої акції: «Ні - Малоросії! Зробимо країну Україною!»

Новости в тему:
Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме »

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="http://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Май 2006
пнвтсрчтптсбвс
1
2
3 4 5 6
7
8
9
10 11 12
13
14
15 16 17 18 19
20
21
22 23 24 25 26
27
28
29
30
31

Чтобы сообщить администратору сайта об ошибке на странице, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter. Ваш браузер останется на этой странице. Спасибо!

:: Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете »

RSS 

bigmir)net TOP 100 Кировоград — новости и сайты
Информация:
» О проекте
» Реклама в Р.К.С.
» Подсказки / ЧаВо
» Родственные ресурсы
 Владельцам ресурсов:
» Добавить свой ресурс
» Изменить информацию
» Напомнить пароль
» Опубликовать новость
 Дополнительно:
» Правила и условия
» Свяжитесь с нами
» RSS, информеры и кнопки » Кировоградские юзербары
Copyright © 2012 студия dela design
Сайт размещен в dela link