Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

Попередження насильства у сім'їПопередження насильства у сім'ї

Урядовий портал

22 червня відбулося розширене засідання колегії Кіровоградської обласної державної адміністрації, яке очолив заступник голови обласної державної адміністрації Вадим Черниш.

Одним з питань порядку денного було обговорення стану роботи відповідних служб щодо дотримання в області законодавства України про попередження насильства у сім'ї.

Заслухавши та обговоривши інформацію начальника управління у справах сім'ї, молоді та спорту облдержадміністрації Анатолія Абрамова, колегія обласної державної адміністрації відмічає, що в області проведена відповідна робота щодо додержання вимог чинного законодавства України про попередження насильства в сім'ї.

При управлінні у справах сім'ї, молоді та спорту облдержадміністрації, райдержадміністраціях, міськвиконкомах створені постійно діючі комісії з питань координації дій щодо попередження насильства в сім'ї, на засіданнях яких щокварталу обговорюються питання причин вчинення насильства в сім'ї. Ведуться журнали обліку заяв про вчинення насильства з дотриманням термінів їх розгляду. Щокварталу збираються та узагальнюються інформації відділів у справах сім'ї, молоді та спорту служб у справах неповнолітніх, центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, органів внутрішніх справ, райдержадміністрацій, міськвиконкомів з питань здійснення заходів з попередження насильства в сім'ї.

З метою надання соціальної допомоги жертвам насильства у сім'ї в області створені та функціонують: обласний центр медико-соціальної реабілітації жертв насильства в сім'ї як структурний підрозділ обласної

Станом на 5 травня 2006 року на профілактичному обліку у дільничних інспекторів міліції перебуває 2601 особа, яка вчинила насильство в сім'ї. За січень-квітень 2006 року на облік поставлено 886 таких осіб, з них 691 - за фізичне насильство, 153 - психологічне та 42 - економічне насильство. Всього винесено 886 офіційних попереджень про недопустимість вчинення насильства в сім'ї, 19 захисних приписів та 9 офіційних попереджень про неприпустимість віктимної поведінки потенційної жертви насильства в сім'ї.

Теги новости:
насилие в семье
жертвы насилия
насилие
психологическое насилие
экономическое насилие
работа с несовершеннолетними
социальная адаптация
Анатолий Абрамов
Вадим Черныш

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS