Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

Фотохудожник і не тількиФотохудожник і не тільки

ОДТРК

Виставка графічних творів Віктора Хащиніна відкрилася у художньо–меморіальному музеї Олександра Осмьоркіна.

У Кіровоградських мистецьких колах Віктор Хащинін більше відомий як талановитий фотохудожник. Втім, експозиція його графічних творів, представлена в музеї Олександра Осмьоркіна, переконливо довела, що він не менш талановитий художник–графік.

Зацікавленість образотворчим мистецтвом Віктор Григорович почав виявляти ще в школі. І саме з того часу графіка стала для нього захопленням на все життя.

Нинішня виставка є своєрідним підсумком творчого шляху художника. В експозиції зібрано понад 40 творів станкової та книжкової графіки, а також інших малюнків різних років. У виборі тем митець віддає перевагу пейзажу, портрету та побутовій композиції. Особливу увагу привертає книжкова графіка. Тут можна побачити монотипії за творами Буніна, Коцюбинського, а також ілюстрації до книг Достоєвського, Франка та Шевченка. Взагалі ж для шанувальників графічних творів виставка стане чудовою нагодою помилуватись роботами практично в усіх техніках цього жанру.

Теги новости:
Виктор Хащинин
художественное фото
выставка
графика
пейзаж
портрет
бытовой жанр
книжная графика
монотипия
музеи
искусство

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS