Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

Коментар від Миколи СадовогоКоментар від Миколи Садового

весь Кіровоград

Під час заключної інформаційної сесії у Кіровоградському прес-клубі керівник обласного штабу Соціалістичної партії України Микола Садовий проаналізував нові виборчі технології, що використовувалися під час підготовки виборів.

Зокрема він зазначив, що під час ведення передвиборчої кампанії деякі представники політичних сил робили серйозні “подарунки” (наприклад, телевізори) своїм потенційним виборцям. Також він вважає, що працівники СБУ своєчасно не давали гідної оцінки багатьом порушенням. Хоча найбільшою проблемою, на його думку, як і на думку його колег по прес-конференції, стали незадовільно підготовані списки виборців. “Технології, що були використані перед виборами, якраз і спрацьовували безпосередньо у день голосування”, - вважає Микола Садовий.

Він у черговий раз наголосив, що звинувачення, виголошені щодо соціалістів, не справдилися. “Про підкуп у Веселому Куті інформація не підтвердилася, про що мене запевнив і прокурор. Там з чисто побутових причин було зроблено наклеп на людину”, - пояснив Микола Ілліч журналістам. І додав, що інформація щодо вкидання бюлетенів теж не є достовірною. Що ж до звинувачень у підкупі студентів у Кіровограді, то Микола Садовий висловив упевненість, що “до кінця дня і ця мильна бульбашка лопне!”.

Материалы на эту тему:

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS