Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

Що споживачеві добре, те тепловикам поганоЩо споживачеві добре, те тепловикам погано

ОДТРК

Друга спроба прийняти на засіданні міськвиконкому регуляторний акт щодо збільшення тарифів на теплопостачання виявилась більш вдалою. Більше двох годин перемовин - і члени виконавчого комітету таки ухвалюють рішення винести на громадські слухання новий тариф на тепло у розмірі 5,3 гривень за квадратний метр.

Майже два тижні спеціальна комісія займалася вивченням всіх доходів і витрат ДП «Кіровоградтепло» і врешті дійшла висновку - підприємство працює собі у збиток. Поліпшити ситуацію пропонують не інакше, як шляхом підвищення плати за тепло. На сьогодні вже обраховано і новий, економічно обґрунтований тариф.

Таким чином, для населення плата складатиме 5 гривень 30 копійок за квадратний метр. Втім, більшості членів виконкому цифри мало сподобалися. Ухвалювати рішення про підвищення навіть у вигляді регуляторного акту вони не поспішали. Зі свого боку виконкомівці запропонували винести на громадські слухання не новий, підвищений тариф, а старий, і саме на його основі вирішувати, чи варто погоджуватися на підвищення. Протестують проти такої постановки питання тепловики, стверджуючи, що у старі розцінки не закладена навіть зарплата працівникам.

Крім цього, без затвердження підвищеного тарифу опалювальний сезон в обласному центрі взагалі залишається під великим питанням. Якщо минулого року теплопостачальники, аби розрахуватись за газ, брали кредити, цього року у такій послузі банки їм відмовляють.

Зважаючи на такі невтішні перспективи, виконавчий комітет попереднє рішення про підвищення розцінок ухвалив. Втім, остаточно, все вирішуватиметься через місяць на сесії.

Теги новости:
отопление
тариф
теплоснабжение

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS