Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

Вилучено 15 тисяч фальшивих гривеньВилучено 15 тисяч фальшивих гривень

весь Кіровоград

Працівниками відділення Державної служби по боротьбі з економічною злочинністю Світловодського МРВ УМВС України в Кіровоградській області затримано двох осіб, які підозрюються у тому, що займалися виготовленням та збутом підроблених грошей.

Зловмисників було затримано на «гарячому», коли вони намагалися збути виготовлені власноруч гроші - 200-гривневі купюри з явними ознаками підробки - на одному з ринків Світловодська.

Крім того, в їхньому автомобілі було виявлено ще 74 підроблені купюри номіналом 200 гривень на загальну суму 14 тисяч 80 гривень.

За інформацією правоохоронців, підозрювані мешкають в Донецькій області і з вересня цього року в домашніх умовах займалися виготовленням грошей за допомогою комп'ютерної техніки.

За даним фактом порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст.199 Кримінального Кодексу України (виготовлення, зберігання, перевезення та збут підроблених грошей).

Наразі триває слідство.

Фото — Р.К.С.

Теги новости:
фальшивомонетчик
фальшивые деньги
криминал
следствие

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS