Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

Затримано «трамадольщика»Затримано «трамадольщика»

ЦГЗ УМВС

Протягом останніх років в Україні спостерігається загострення проблем, пов'язаних з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів. Це створює безпосередню загрозу не лише майбутньому нації, а й суттєво впливає на стан правопорядку в суспільстві. Адже заради чергової «дози» або ж перебуваючи в стані наркотичного сп'яніння людина здатна скоїти злочин.

У ході оперативно-профілактичного відпрацювання території області зусилля правоохоронців були спрямовані на виявлення та вилучення із незаконного обігу наркотиків, а також отруйних та сильнодіючих лікарських засобів, немедичне вживання яких спричиняє значну шкоду організму людини. Кіровоградські міліціонери вже мають позитивні результати.

Днями на одній з центральних вулиць обласного центру працівники Ленінського відділу міліції УМВС в області затримали 35-річного молодика, у якого виявили та вилучили близько тисячі пігулок «Трамадолу». Цей препарат є сильнодіючим лікарським засобом, а його вживання у великій кількості створює ефект, подібний до наркотичного сп'яніння.
Кіровоградця затримано. Проводиться перевірка.

Теги новости:
трамадол
наркотики
хранение наркотиков
распространение наркотиков
медикаменты
психотропные вещества
прекурсоры
проверка
следствие
криминал

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS