Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

Релігійне життя КіровоградщиниРелігійне життя Кіровоградщини

Вечірня газета

У Кіровограді зареєстровано 63 релігійні громади. Про це повідомила начальник відділу з питань внутрішньої політики міської ради Надія Грищенко. Для глибшого аналізу ситуації та підтримки конструктивного діалогу з громадськістю у місті протягом жовтня відбувалися зустрічі працівників цього відділу з керівниками релігійних громад.

За словами Надії Грищенко, найвпливовішим у церковно-релігійному житті є православ’я. Водночас воно не має сьогодні у місті (як і в Україні загалом) єдиного організаційного оформлення і представлене громадами трьох Церков – Українською Православною Церквою, що перебуває у єдності з Московським Патріархатом (9 громад), Українською Православною Церквою Київського Патріархату (6 громад), Українською Автокефальною Православною Церквою (3 громади). 34 релігійні організації належать до різних напрямів протестантизму. Серед них вагоме місце займають релігійні організації євангельських християн-баптистів (7 громад), християн віри євангельської (6 громад), адвентистів сьомого дня (4 громади).

Для задоволення духовних потреб віруючих релігійні організації використовують 13 культових споруд, 5 із них є пам’ятками архітектури. Продовжується будівництво православного храму Петра і Павла у Лелеківці, храму святителя Миколая у селищі Новому м.Кіровограда.

Почергово проводять богослужіння у приміщенні синагоги представники іудейських релігійних громад прогресивного та ортодоксального напрямку.

Теги новости:
религия
церковь
УАПЦ
УПЦ
УПЦ КП
УПЦ МП
религиозные объединения
религиозные объединения Кировоградщины
Надежда Грищенко

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS