Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

Марафон, покликаний допомогти дітямМарафон, покликаний допомогти дітям

канал «Кировоград»

У Кіровограді пройшов благодійний марафон на підтримку дітей з онкологічними захворюваннями. Програма марафону тривала кілька годин, протягом яких присутні змогли переглянути не тільки концертні виступи дитячих колективів, а й фільм про онкохворих дітей. Весь цей час ішов збір коштів, які будуть направлені на закупівлю обладнання в онко-гематологічне відділення дитячої обласної лікарні. З його допомогою лікуватимуть хворих, що знаходяться на стаціонарному відділенні.

По закінчені акції обласна дитяча лікарня отримала не лише матеріальну допомогу, а й цінні подарунки, які покращать умови побуту в закладі. Не залишились без уваги і діти-сироти. Організатори благодійної акції передали притулку для неповнолітніх «Надія» препарати для зміцнення здоров’я дітей та корисні харчові добавки.

Акція подібного масштабу на підтримку онкохворих дітей проводиться у Кіровограді вперше. Проте її організатори переконують: благодійні марафони проводитимуться й надалі, адже діти з тяжкими захворюваннями потребують постійної уваги та допомоги.

Теги новости:
рак
онкология
благотворительность
марафон
лечение детей
сбор средств

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS