Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

Новий кіровоградський губернатор провів першу прес-конференціюНовий кіровоградський губернатор провів першу прес-конференцію

весь Кировоград

Під час своєї першої прес-конференції у якості голови Кіровоградської ОДА Василь Моцний коротко поінформував журналістів про пріоритети своєї майбутньої роботи та формат співпраці з громадськістю і пресою.

Щодо співпраці з громадськістю, Василь Моцний планує тісно працювати з депутатами обласної ради, побудувавши вертикаль співпраці у форматі "депутатські комісії - заступники губернатора - начальники управлінь", а з президією працюватиме безпосередньо сам Василь Кузьмович.

Також новий губернатор повідомив, що кожен заступник та кожен начальник управління буде закріплений за тим чи іншим районом і звітуватиме під час нарад та колегій (вони, до речі, будуть повністю відкриті для преси!) про проблеми та досягнення району.

Материалы на эту тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS