Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

Новорічний подарунок кіровоградцям - підвищення тарифівНоворічний подарунок кіровоградцям - підвищення тарифів

5 канал

Одразу після новорічних свят - з 15 січня майже на половину збільшаться тарифи на комунальні послуги у Кіровограді. За кубометр холодної води тамтешнім мешканцям доведеться платити майже 4 з половиною гривні, замість нинішніх трьох. А за опалення одного квадратного метра помешкання - 5 гривень 28 копійок.

У середньому підвищити розцінки на 40% пропонують самі комунальники, втім зміни мають ще затвердити депутати міської Ради. Підвищення цін на послуги служби пояснюють підвищенням собівартості води та тепла, а також твердять - зношеність комунальних комунікацій значно збільшує витрати на їхню експлуатацію.

Нагадаємо, згідно з останніми домовленостями уряду Віктора Януковича з російським Газпромом, ціна на газ для України з Нового року зросте на майже 40%, що на думку числених політиків та експертів спровокує і новий тотальний стрибок комунальних тарифів по всій країні.

Теги новости:
коммунальные услуги
повышение
подорожание
водоснабжение
теплоснабжение
отопление
вода
тепло
газ
15 января

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS