Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

У Кіровограді ледь не стався вибух газу у 9-поверховому житловому будинкуУ Кіровограді ледь не стався вибух газу у 9-поверховому житловому будинку

Управління МНС у Кіровоградській області

О 19.00 год 14 грудня до оперативно-диспетчерської служби оперативно-координаційного центру ГУМНС України в області надійшло повідомлення про пожежу у квартирі № 73 9-поверхового житлового будинку, що по вул. Маршала Конєва, 15 у Кіровограді. Приїхавши на місце події, рятувальники встановили, що у третьому під’їзді на другому поверсі виникло коротке замикання електрощитової без горіння. З нетерпінням чекали на бійців МНС і господарі двох квартир (№73 на першому та №84 на третьому поверхах), у яких внаслідок розгерметизації з’єднувальних шлангів стояка з газовими котлами автономного опалення стався витік газу з послідуючим загоранням.

Бійці МНС перекрили вентиль на стояку квартир та за допомогою вогнегасника приборкали вогонь, організували евакуацію мешканців під’їзду та здійснили поквартирний обхід всього будинку. На щастя, загиблих та травмованих немає, конструктивні елементи не пошкоджені.

Аби не допустити вибух газу, аварійними бригадами ВАТ “Кіровоградгаз” та ВАТ “Кіровоградобленерго” проведено контрольні заміри у квартирах, під’їздах і на сходових клітинах, відключено газо- та електропостачання під’їзду, де сталася надзвичайна подія. Всього без газо- та електропостачання залишилися 94 мешканців у 36 квартирах, без теплопостачання - 32 мешканці у 12 квартирах, які обладнані автономним опаленням. Організовано чергування аварійної бригади ВАТ “Кіровоградгаз” біля вимикаючих пристроїв газопостачання на під’їзд.

Наступного дня проводились роботи по відновлюванню електро- та газопостачання під’їзду. Але, у зв’язку із відсутністю господарів двох квартир без газопостачання залишаються 24 мешканці у 9 квартирах по другому стояку. Для забезпечення жителів будинку гарячою питною водою рятувальники встановили польову кухню та провели роз’яснювальну роботу щодо ситуації, яка склалась.

Як пізніше з’ясувалось, причиною пожежі стало коротке замикання електромереж живлення газових котлів у квартирах №73 та №84, яке виникло внаслідок пошкодження ізоляції у щитовій на другому поверсі. Це призвело до знищення електропроводки двох газових котлів, двох з’єднувальних гумових шлангів високого тиску та електропроводки у щитовій на площі 0,5 кв м, пошкоджено кухонні меблі.

На сьогоднішній день усі відновлювальні роботи завершено.

Теги новости:
газ
разгерметизация пожар
взрыв
короткое замыкание
чрезвычайная ситуация
МЧС

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS