Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

Або - співпраця, або - опозиція...Або - співпраця, або - опозиція...

весь Кіровоград

Вчора під час прес-конференції Юрій Давидов, голова фракції БЮТ у Кіровоградській міській раді, заявив, що після того, як міська ТВК оголосила Володимира Пузакова міським головою Кіровограда, фракція БЮТ розпочала переговори.

„У нас сьогодні була зустріч з Володимиром Тихоновичем Пузаковим, - повідомив Юрій Давидов, - на якій ми говорили про те, що наша політична сила готова підтримати його кандидатуру, але за певних умов. По-перше, за фракцією БЮТ збережуться всі нинішні посади у міськраді. По-друге, партія Регіонів не повинна отримати жодних посад. Також може йти мова про створення фракції з комуністами та соціалістами. В іншому випадку ми змушені будемо відізвати всіх своїх людей з посад і перейти в опозицію”.

Зі слів голови фракції БЮТ також стало відомо, що вони планують ще зустрічі з Пузаковим для того, щоб визначити дату проведення сесії, на якій і буде офіційно оголошено про обрання міським головою Володимира Пузакова.

Новости по теме "Повторные выборы мэра в Кировограде"

Теги новости:
повторные выборы мэра Кировограда
мэр-коммунист
БЮТ
Владимир Пузаков
Юрий Давыдов
Партия регионов
коммунисты
социалисты
КПУ
СПУ
мэр Кировограда
выборы

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS