Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

«Повернення до Сорренто»«Повернення до Сорренто»

ОДТРК

Черговою прем'єрою порадували усіх шанувальників театрального мистецтва кропивничани. Цього разу режисер Оксана Ілляшенко звернулася до творчості відомого італійського драматурга Альдо Ніколаї, а саме до його трагікомедії «Повернення до Сорренто».

Тема нового спектаклю виграшна тим, що апелює безпосередньо до почуттів глядачів. Бо ж кого залишить байдужим історія про долю літніх людей, залишених напризволяще власною родиною? Головні герої п'єси випадково зустрілися у затишному парку. На перший погляд, старенькі абсолютно несхожі. Один - у гарному костюмі та краватці, ще повний сил та енергії. Інший – в обідраному одязі та з ціпком у руках, постійно скаржиться на здоров'я. Але за кілька хвилин бурхливих дискусій та суперечок виявляється – не такі вже ці люди й різні. У свої 76 років кожен з них має невдячних дітей, кожен з них над усе боїться самотності та усвідомлення того, що повноцінне життя давно позаду.

Потоваришувавши, чоловіки вирішують тікати від невдячних дітей у Сорренто. На жаль, не витримавши напруги, один з чоловіків помирає. Сюжет п’єси невигадливий, його ходи легко прочитуються. Але, вочевидь, режисер і не прагнув занадто ускладнювати інтригу, бажаючи натомість проаналізувати психологію своїх героїв та їхню поведінку у вигаданих драматургом обставинах.

Теги новости:
театр
постановка
трагикомедия
Возвращение в Сорренто
Альдо Николаи
Оксана Ілляшенко

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS