Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

Володимир Яворівський у Кіровограді: «Ми набирали депутатів оптом на кілограми»Володимир Яворівський у Кіровограді: «Ми набирали депутатів оптом на кілограми»

весь Кировоград

23 січня до Кіровограда завітав народний депутат від БЮТу Володимир Яворівський. Як він заявив журналістам на початку прес-конференції, йому є що розказати про політичні події і в Україні, і в Кіровограді.

Пан Володимир нагадав журналістам, що в Україні вже сформовано уряд, який почав діяти, комітети Верховної Ради, що вже розглядають зміни до бюджету. Зокрема, Володимир Яворівський очолив комітет з питань культури і духовності. І з останніх здобутків він назвав “чесний перерозподіл коштів, що закладені на культуру”.

Наприклад, спочатку на дев'ять ВНЗ, що відносяться до Міністерства культури (консерваторії, театральний інститут, академія художнього мистецтва та ін.) було виділено 169 мільйонів гривень, а на один інститут культури нашого земляка Поплавського – 102 мільйони. “Виявилось, що інститут отримав 62% державного замовлення на підготовку таких спеціалістів як перукарі, дизайнери, юристи, і навіть філологи. І хоч зрізати фінансування з інституту Поплавського було дуже важко, нам вдалося перерозподілити 28 мільйонів на інші 9 навчальних закладів”.

Також він наголосив, що до влади прийшла команда однодумців, які почали працювати. “Україна вже вичерпала весь ліміт помилок”, - наголосив він. Тож тепер варто сподіватися на краще.

Далі пан Яворівський перейшов до теми, що значно більше цікавила місцевих журналістів: голосування по земельних питаннях у Кіровоградській міській раді. Він визнав, що йому самому соромно за БЮТівців, котрі брали участь у голосуванні. Нагадаємо, що за земельні рішення проголосувала третина фракції БЮТ в міській раді.

Володимир Олександрович пообіцяв, що робитиме все, аби повернути землю кіровоградцям, навіть до винесення на Верховну Раду питання про перевибори міського голови. Але одночасно застерігав, щоб його “не ловили на деталях”, адже він не дуже добре розібрався в ситуації, бо не мав часу. Чи виженуть тих, хто проголосував за земельне рішення з його слів теж не можна було зрозуміти. Коли ж одна з журналістів “21-го каналу”, Олена Шворак, спробувала “розкрити” Яворівському очі на організаторів голосування від БЮТ, назвавши прізвища Давидова і Березкіна, він ніяк не прокоментував цю інформацію. Очевидно, через те, що Березкін невдовзі може стати колегою Яворівського по фракції, якщо список БЮТу посунеться на кілька осіб.

Було видно, що пана Яворівського дуже нервує ситуація, що склалася в Кіровограді. Адже він особисто доклав чимало зусиль під час проведення передвиборчої агітації, зокрема, проводячи зустрічі з виборцями. “Ми не для того працювали, щоб кілька подонків у Кіровограді зіпсували нам імідж”.

Не оминув увагою пан Яворівський і депутата обласної ради Віктора Андрєєва, який нещодавно виступив з різкою критикою голови обласного осередку БЮТ Валерія Кальченка. Він сказав, що таким двічі засудженим, як Андрєєв, не місце в БЮТі. І пояснив журналістам методику формування списків БЮТ на виборах: “Ми набирали депутатів оптом на кілограми”.

Очевидно, що такий підхід до формування списків і дав той результат з рішеннями по землі і іншими.

Фактично, менш ніж за два роки, з часу, коли місцевий БЮТ отримав приголомшливу перемогу по всім місцевим радам і майже монопольно взяв владу в свої руки на місцевому рівні, ситуація змінилася точно до навпаки. Сьогодні всі ці здобутки майже повністю розбазарено.

Теги новости:
Володимир Яворівський
БЮТ
культура
Поплавський

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS