Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

22 листопада у Кіровограді відбудеться вшанування пам'яті жертв Голодомору22 листопада у Кіровограді відбудеться вшанування пам'яті жертв Голодомору

100 округ

Вшанування жертв голодоморів у Кіровограді відбудеться 22 листопада біля пам’ятного знаку на Фортечних валах.

Питання підготовки обласного центру до загальноукраїнської акції «Запали свічку» було розглянуте на нараді у секретаря Кіровоградської міської ради Руслана Мішериченка. Секретар висловив подяку усім, хто організовував і брав участь у численних заходах, присвячених пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років у закладах освіти, культури, хто допомагав створювати обласну Книгу пам'яті упродовж останніх двох років.

За інформацією секретаря міської ради, заходи 22 листопада розпочнуться о 15:00 ходою пам'яті від провулку Васильківського до пам'ятного знаку на Фортечних валах. Збір учасників ходи призначений на 14:30.

О 16:00 у Загальнонаціональній хвилині мовчання Україна схилить голови в жалобі за мільйонами людей, життя яких у мирний час обірвала голодна смерть. Одночасно на одну хвилину у місті буде зупинений рух транспорту. Одразу після хвилини мовчання розпочнеться акція «Запали свічку». По всій Україні, біля пам'ятних знаків, споруджених на спомин жертв Голодомору, будуть запалені поминальні свічки, викладені у формі символічних хрестів. Такі ж свічки можна запалити і виставити на підвіконнях у житлових будинках, установах влади, в організаціях та на підприємствах.

За дорученням Руслана Мишериченка під час акції на Фортечних валах будуть чергувати маршрутні таксі для перевезення людей похилого віку та карети швидкої медичної допомоги

Теги новости:
Голодомор
геноцид
1932-33
Книга памяти
минута молчания
акция "Зажги свечу"

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS