Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

У Кіровограді обрали найвродливішу студенткуУ Кіровограді обрали найвродливішу студентку

канал «Кіровоград»

Свято грації і краси відбулось у Кіровоградському музично-драматичному театрі імені Кропивницького, де серед 22 учасниць визначали переможницю конкурсу «Міс студентка–2008».

Наше місто та область завжди славилися вродливими та розумними дівчатами, тож кожен конкурс краси, що проходить у Кіровограді, дає можливість реалізувати свій потенціал найгарнішим і найчарівнішим представницям прекрасної половини людства. У минулому році в обласному центрі голова студпрофкому КНТУ Андрій Кур'ян вперше проводив конкурс краси «Міс студентка», а у нинішньому 22 представниці вузів та коледжів вже вдруге визначали найвродливішу студентку Кіровограда.

У вщерть заповненому залі театру імені Кропивницького були присутні студенти КНТУ, КДПУ, ДЛАУ, коледжів міста, які просто несамовито підтримували представниць своїх навчальних закладів. Журі, головою якого був народний депутат України Юрій Литвин, об'єктивно оцінювало зовнішні дані та вміння учасниць поводитися на сцені. Кожен з виходів дівчат на сцену - у національному вбранні, в одязі молодіжного стилю, у купальних костюмах та у вечірніх сукнях - просто змушував прискорено битися серце кожного присутнього на цьому святі грації та краси чоловіка. У підсумку другою віце-міс журі обрало студентку техуніверситету Ксенію Кулешкову, першою віце-міс стала представниця коледжу імені Сая Олена Федорова, а почесний титул «Міс студентка-2008» здобула п'ятикурсниця КНТУ Анна Нагорна.

Кожна з учасниць конкурсу заслуговувала на бурхливі оплески глядачів і призи від численних спонсорів заходу. А його організатор Андрй Кур'ян пообіцяв зробити все можливе, щоб конкурс «Міс студентка» з обласного перетворився на всеукраїнський.

Теги новости:
конкурс красоты
Мисс студентка

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS