Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

Кіровоградський губернатор презентував нове обладнання для юних спортсменівКіровоградський губернатор презентував нове обладнання для юних спортсменів

Прес-служба ОДА

Голова обласної державної адміністрації Василь Моцний взяв участь у презентації новітнього спортивного обладнання та інвентарю зі спортивної гімнастики, придбаного для обласної спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву «Надія». Під час цього урочистого заходу він вручив грошові винагороди кіровоградським спортсменам – учасникам літніх ХІІІ Паралімпійських ігор у Пекіні та їхнім тренерам.

Голова облдержадміністрації Василь Моцний привітав спортсменів–учасників ХІІІ Паралімпійських ігор в Пекіні та їх тренерів і вручив їм грошові винагороди. Зокрема, за зайняті І та ІІІ місця майстра спорту міжнародного класу Аллу Мальчик (легка атлетика) премійовано 18 тисячами гривень; за зайняті ІІІ та ІV місця майстра спорту Євгена Полтавського (плавання) – 7 тисячами; за зайняті V та VІ місця заслуженого майстра спорту України Юрія Андрюшина (плавання) – 3,5 тисячами. Тренери цих спортсменів – заслужений тренер України Олег Соколовський та тренер вищої категорії Микола Сімухов отримали 9 тисяч та 3,5 тисячі гривень відповідно.

Під час презентації спортивного обладнання свої вміння та майстерність у показових виступах продемонстрували як найменші вихованці СДЮШОР, так і спортсмени юнацьких та дорослих розрядів.

Після їх виступу голова облдержадміністрації Василь Моцний зазначив: «Щойно ми побачили той шлях, який проходять учні школи від першого знайомства зі спортивною гімнастикою до вершин майстерності у цьому чудовому виді спорту. І дуже приємно, що тепер цей шлях вони будуть долати, набираючись досвіду і вміння уже на новому спортивному обладнанні».

Голова облдержадміністрації також наголосив, що рішення про виділення Кіровоградській області комплекту сучасного гімнастичного обладнання було прийняте на державному рівні саме завдяки високим спортивним результатам вихованців СДЮШОР. Керівник області висловив сподівання, що тренування на новому обладнанні підростаючого покоління примножить спортивну славу своїх старших товаришів, і через чотири роки, у Лондоні, кіровоградські гімнасти будуть серед переможців Олімпійських ігор.

У цьому урочистому заході взяли участь виконуюча обов’язки першого заступника голови облдержадміністрації Світлана Негода, заслужений тренер СРСР Едуард Нечай (тренер чемпіонки світу зі спортивної гімнастики, нашої землячки Олесі Дудник), а також ветерани спорту, які у різний час працювали у цій дитячо-юнацькій школі та її нинішні тренери і вихованці.

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS