Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

Кіровоградські «маршрутчики» наполягають на підвищенні тарифівКіровоградські «маршрутчики» наполягають на підвищенні тарифів

УНІАН

Кіровоградські перевізники наполягають на необхідності третього з початку року підвищення тарифів у маршрутках. Про це кореспонденту УНІАН повідомили у відділі роботи зі ЗМІ виконавчого комітету Кіровоградської міськради.

За словами генерального директора ТОВ «Єлисаветградська транспортна кампанія» Геннадія Осетрова, з квітня нинішнього року, коли востаннє було збільшено вартість проїзду у маршрутках, значно подорожчали складові собівартості послуг, зокрема, зросли ціни на запчастини, енергоносії, збільшилася мінімальна заробітна плата, подорожчали комунальні послуги.

У січні цього року виконавчий комітет Кіровоградської міської ради вже збільшував вартість проїзду у маршрутних таксі з 80 коп. до 1 грн. Чергове підвищення відбулось у квітні – до 1,25 грн. Тоді члени виконкому пообіцяли, що тариф буде перехідним, але до розгляду даного питання не повертались протягом півроку.

Тепер перевізники наполягають на обґрунтованості тарифу в 1,5 грн. за одну поїздку в маршрутному транспорті, оскільки більшість із них користується метаном, а ціни на цей газ значно зросли.

Поки що члени виконкому відмовились підтримати ініціативу перевізників, доручивши спеціалістам перевірити розрахунки нового тарифу.

Читайте також:

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS