Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

Наскільки подорожчали медикаменти на Кіровоградщині?Наскільки подорожчали медикаменти на Кіровоградщині?

Вечірня газета

– На Кіровоградщині не відбулося такого стрімкого підвищення цін на ліки, як в інших регіонах, – запевнив журналістів начальник державної інспекції з контролю за цінами в області Ігор Фурманов на прес-конференції, яку днями скликав, щоб розповісти про виконання доручень Кабміну, виданих після жовтневого подорожчання медпрепаратів. (У деяких областях підвищення сягнуло 60-70 відсотків.)

Як повідомив Ігор Фурманов, в області створено робочу групу, яка „моніторить” цінову ситуацію на ринку лікарських засобів і до якої увійшли працівники обласних держцінінспекції, управління МВС, ДПА, санепідстанції. Група тісно співпрацює з органами прокуратури й інформує про хід виконання дороговказів уряду обласну державну адміністрацію.

За даними моніторингу, проведеного 16 жовтня, ціни на вітчизняні лікарські засоби на території області підвищилися на 2,4 відсотка, на імпортні – до 28 відсотків. Подорожчання відбулося внаслідок змін оптово-відпускних цін та цін виробників. Проте зафіксовані підвищення не є порушеннями, зазначив Ігор Фурманов, оскільки рівень торговельних надбавок становить 25–35 відсотків. А відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації від 22 січня 2002 року, торговельні надбавки на лікарські засоби і вироби медичного призначення, які реалізуються в аптечній мережі, не можуть перевищувати 35 відсотків до оптової ціни виробника або митної вартості.

Щоправда, як повідомив Ігор Фурманов, деякі порушення на ринку лікарських засобів таки виявлено – податківцями у сфері їхньої компетенції.

А тим часом, як повідомила прес-служба облдержадміністрації, в ході перевірок, які проводить згадувана робоча група, зафіксовано зниження роздрібних цін на деякі препарати до рівня першого жовтня цього року.

Теги новости:
стоимость лекарств
аптеки Кировограда
медикаменты
Игорь Фурманов

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS