Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

Звання «Містер Кіровоград-2008» здобув першокурсник КНТУЗвання «Містер Кіровоград-2008» здобув першокурсник КНТУ

канал «Кіровоград»

У Кіровоградському нічному клубі «Бест» проходив п’ятий ювілейний конкурс «Містер Кіровоград», учасниками якого стали студенти університетів та коледжів нашого міста.

На почесне звання «Містер Кіровоград-2008» претендували 13 студентів КДПУ, КНТУ, філіалу НКУКМУ, Кіровоградського колегіуму та будівельного коледжу. Для кожного з учасників цей конкурс став чудовою можливістю повірити у свої сили, реалізувати свій творчий потенціал. Ну а вміння поводити себе на сцені і зовнішні дані молодих людей оцінювало, звичайно, журі, яке повністю складалося з представниць прекрасної половини людства.

Ювілейний, п'ятий, конкурс співпав зі ще одним ювілеєм, який відсвяткував його незмінний організатор Олександр Працков – 10-річчям творчої діяльності відомого і у столиці дизайнера та постановника шоу-програм.

Цікаво, що спеціальним гостем конкурсу був відомий у Європі столичний театр-вар'єте «Вамп», який, зокрема, виступав на відкритті конкурсу краси «Міс світу-2006».

Глядачі бурхливими оплесками зустрічали виступи танцювальних та пісенних колективів і виходи на сцену конкурсантів, кожен з яких заслуговував на перемогу. Але переможець може бути тільки один, і вибір журі зупинився на першокурснику КНТУ Микиті Немировському, який і здобув звання «Містер Кіровоград-2008».

Читайте також:

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS