Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

На Кіровоградщині стрімко зростає кількість наркоманівНа Кіровоградщині стрімко зростає кількість наркоманів

Прес-служба ОДА

Одним з проблемних питань у соціальній сфері області та України в цілому є наркозалежність населення, особливо молоді. Про заходи спрямовані на протидію поширенню наркоманії у молодіжному середовищі розповів на прес-конференції директор Кіровоградського обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Сергій Давидяк.

На початку прес-конференції Сергій Давидяк зазначив, що сьогодення в Україні характеризується високими темпами поширення наркозалежності серед населення, особливо молоді, що становить загрозу для майбутнього держави. За словами Сергія Давидяка, станом на 1 липня 2008 року в області під диспансерним наглядом з метою профілактики, лікування та реабілітації перебуває 2542 особи із залежністю від наркотичних речовин. Відповідно до досліджень, які проводяться міжнародними та громадськими організаціями, в області налічується близько 10 тисяч наркозалежних. Найбільше їх проживає у містах Кіровоград та Олександрія, Світловодському та Знам'янському районах. Останнім часом в молодіжному середовищі зросла кількість наркозалежних віком 15–19 років, які віддають перевагу «клубним» наркотикам синтетичного походження, тобто тим, що поширюються через молодіжні клуби, дискотеки, в окремих навчальних закладах.

З метою протидії поширенню наркоманії, при облдержадміністрації діє обласна координаційна рада з питань профілактики наркоманії та протидії злочинності, пов’язаної з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів. В області проводиться роз’яснювальна робота, працює кілька профілактично-реабілітаційних центрів, створено мережу спеціальних служб по роботі з наркозалежним населенням.

Теги новости:
наркомания
статистика

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS