Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

На Кіровоградщині триває фестиваль національних меншинНа Кіровоградщині триває фестиваль національних меншин

Канал «Кировоград»

Сьогодні на території Кіровоградщини проживає понад сто національних меншин. Аби зберегти та надалі розвивати звичаї і традиції своїх предків, представники цих народів започаткували Тиждень національних культур, який поступово переріс у фестиваль «Степова веселка». Цьогорічний захід розпочався з виставки в обласному художньому музеї.

Тиждень національних культур був започаткований на Кіровоградщині ще 6 років тому. Проводиться він один раз на два роки у листопаді. І тоді наш степовий край об’єднує разом чималу палітру представників різних народностей. У цьому році захід розпочався відкриттям виставки художніх фоторобіт болгарської, польської, єврейської, російської спільнот, для яких степова Кіровоградщина стала рідною домівкою. Представлені фотографії та картини демонструють не лише національний одяг, звичаї та обряди, а й передають характер тієї чи іншої національності.

Під час фестивалю учасники не лише презентують свою культуру, а й переймають найкраще у інших національних меншин. Це може бути пісня, гумор або рецепт національної страви. Сьогодні у більшості представників національних меншин змішані сім’ї. Тож дітей намагаються виховувати на традиціях і матері, і батька.

Традиціями свого народу поділилася представниця кримських циган Рубіна Грабовська. Говорить, у них до цього часу батьки обирають пару своїм дітям. У пошуках нареченої можуть об’їздити не одне місто.

Презентувати звичаї, традиції та обряди своїх народів учасники фестивалю будуть протягом тижня у культурних та освітніх закладах Кіровограда.

Теги новости:
культуры национальных меншинств
обычаи
традиции
обряды
крымские цыгане

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS