Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

Чи потрібен українцям залізничний експрес Кіровоград-Київ?Чи потрібен українцям залізничний експрес Кіровоград-Київ?

Кіровоград.proUA.com

Незалежний експерт Олександр Кава вважає, що «Укрзалізниці» варто запустити експреси сполученням Кіровоград-Київ й Черкаси-Київ.

Про це він повідомив в інтерв’ю ЛІГАБізнесІнформ.

За його словами, на сьогоднішній день залізничне сполучення Київ-Черкаси й Київ-Кіровоград багато в чому не задовольняє пасажирів, що вимушує їх користуватися для поїздки до столицю мікроавтобусами й автобусами.

На його думку, «Укрзалізниця» могла б запустити по цих маршрутах швидкісні поїзди, при цьому витрати були б мінімальними, оскільки вказані обласні центри знаходяться на незначному видаленні від швидкісної магістралі Київ-Дніпропетровськ, де «столичні експреси» рухаються з швидкістю до 140 км/ч.

Враховуючи незначну відстань від швидкісної магістралі, що діє зараз, експрес Київ-Кіровоград зможе, на думку експерта, долати всю дорогу за 4 години, а Київ-Черкаси — менш, ніж за 3. На даний момент, за даними експерта, «Столичний експрес» долає відстань від станції «Київ-пасажирський» до станції ім. Тараса Шевченка за 2 години 8 хвилин, а до станції «Знам’янка-пасажирська» — за 3 години 9 хвилин.

Читайте також:

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS