Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

Кіровоградських шахтарів зобов'язали подбати про екологіюКіровоградських шахтарів зобов'язали подбати про екологію

канал «Кировоград»

На засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій обговорювали низку важливих питань. Одним з яких стало питання розчистки річки Інгул в межах шахти «Інгульська».

На сьогоднішній день загальна площа підтоплених територій міста Кіровограда, що утворилася внаслідок замулення та засмічення річки Інгул складає 414 гектарів. З них майже 342 гектара потребують термінового захисту. Ще 72 гектара – потенційно підтоплювальна територія. На ній розташовані приватні домоволодіння, об’єкти соціально-побутової та виробничої сфер. Протягом минулого року було проведено комплекс робіт по розчистці річки Інгул в межах міста на відстані майже 2-х кілометрів. В цьому році місцевою владою теж заплановано цілий комплекс таких заходів.

Ряд нарікань на свою адресу від членів комісії почуло керівництво шахти «Інгульська». Більше трьох років ними не було зроблено жодного кроку щодо вдосконалення технологічного процесу видобутку руди та поліпшення екологічної ситуації на території області. Протягом тривалого часу при видобуванні руди не враховувалась поява побічних факторів, що спричиняють підняття поверхневих вод та деградацію земельних ресурсів.

В свою чергу представник шахти «Інгульська» запевнив, що ніяких порушень у технологічному процесі видобутку руди немає. У зв’язку з тим, що річка Інгул протікає в межах шахти та з метою усунення перешкод для подальшого розчищення русла річки, комісія рекомендувала директору шахти «Інгульська» ДП «Схід ГЗК» без зволікання, знайти кошти та провести невідкладний комплекс робіт щодо вдосконалення технологічного процесу видобутку руди.

Теги новости:
шахта Ингульская
добыча урановой руды
экология
поверхностные воды
подтапливание территории
деградация почвы
Ингул
технологический процесс
очистка русла

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS