Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

Чим торгуватимуть на головній площі Кіровограда?Чим торгуватимуть на головній площі Кіровограда?

Вечірня газета

Пивних наметів на площі Кірова та прилеглих до неї вулицях у нинішньому році не буде. Про це заявив на нараді зі своїми заступниками міський голова Володимир Пузаков.

Він доручив департаменту розвитку торгівлі, побутового обслуговування, транспорту та зв’язку виключити це місце з дислокації розміщення об’єктів весняно-літньої торгівлі.

В. о. директора департаменту Микола Цуканов повідомив, що на адресу міської влади надходить величезна кількість пропозицій від підприємців про організацію торгівлі напоями в різних районах Кіровограда. За його словами, під час підготовки проекту дислокації таких об’єктів департамент розробить одночасно і механізм розподілення місць торгівлі серед претендентів. Це може бути жеребкування, конкурс чи аукціон, але відбуватиметься публічно і гласно, за участю громадськості і засобів масової інформації.

Читайте также:

Теги новости:
площадь Кирова
пивные палатки
торговые места
Владимир Пузаков
Николай Цуканов
уличная торговля
пиво
торговля пивом

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS