Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

У Кіровограді оголошено фотоконкурсУ Кіровограді оголошено фотоконкурс

весь Кировоград

Виконком Кіровоградської міської ради започаткував фотоконкурс «Кіровоград очима кіровоградців». Про це повідомила начальник відділу з питань внутрішньої політики міської ради Надія Грищенко.

Відповідно до рішення міськвиконкому, фотоконкурс “Кіровоград очима кіровоградців”, присвячений Дню міста Кіровограда, буде проводитися з 1 квітня по 31 серпня 2008 року.

Для участі у фотоконкурсі запрошуються професійні фотографи і аматори – незалежно від місця проживання та віку.

Метою фотоконкурсу “Кіровоград очима кіровоградців” є стимулювання творчої, пізнавальної і соціальної активності жителів міста, підтримка, сприяння розвитку творчих зв'язків і обміну досвіду між фотографами, закріплення кращих традицій фотомистецтва, виявлення сучасних тенденцій і технологій у фотомистецтві.

Тематичні розділи (номінації) фотоконкурсу:

1. Новини та повсякденне життя – cуспільно-політичні, соціально-культурні та економічні події, повсякденне життя міста, природа та благоустрій.

2. Люди – герої важливих подій, громадські діячі, відомі люди, а також просто цікаві фотороботи про кіровоградців та шанованих у місті людей.

3. Наше місто – краще відображення міських вулиць, будинків.

Оцінку конкурсних робіт буде проводити журі, до складу якого входять відомі діячі культури та мистецтва міста, представники засобів масової інформації.

Визначення переможців відбуватиметься за такими критеріями:

  • найбільш точне відображення теми фотоконкурсу;
  • найбільш цікава фоторобота в художньому плані;
  • найбільш оригінальна назва фотографії.

За результатами фотоконкурсу журі визначає переможців: перше, друге та третє місця. Для нагородження учасників конкурсу встановлені премії та лауреатські звання:

  • І премія – 800 гривень;
  • ІІ премія – 400 гривень;
  • ІІІ премія – 200 гривень;
  • 10 лауреатських звань – 10 грамот.

Листи-заявки на участь у фотоконкурсі “Кіровоград очима кіровоградців” подаються особисто у відділ з питань внутрішньої політики Кіровоградської міської ради за адресою вул. Карла Маркса, 41, к. 317; телефон - 24-08-85.

Прийом конкурсних робіт здійснюється до 1 червня 2008 року.

Теги новости:
фотоконкурс
фотограф
аматор
профессионал
Кіровоград очима кіровоградців
фото Кировограда
денежная премия

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS