Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

Увага, розшукується почесний громадянин Кіровограда!Увага, розшукується почесний громадянин Кіровограда!

весь Кировоград

Кіровоградська міська рада продовжує прийом документів на присвоєння звання «Почесний громадянин міста Кіровограда» до 1 липня 2008 року. Про це повідомила начальник відділу кадрової роботи міської ради Світлана Велика.

Начальник відділу запросила колективи підприємств, установ та громадських організацій взяти участь у висуненні кандидатур на присвоєння почесного звання.

Клопотання про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Кіровограда», відзначила Світлана Велика, можуть порушувати керівники (щодо нагородження керівників – заступники) підприємств, організацій тощо.

Світлана Велика підкреслила, що одночасно з клопотанням на кожну особу, яка представляється до присвоєння звання, подаються наступні документи:

  • відомості про досягнення із зазначенням конкретних видатних заслуг перед мешканцями міста Кіровограда в галузях економіки, управління, науки, мистецтва, охорони здоров'я, екології, за благодійну, гуманістичну та громадську діяльність;
  • біографічна довідка;
  • копія паспорта.

Документи про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Кіровограда» приймаються сектором діловодства загального відділу управління діловодства та організаційного забезпечення адміністративного департаменту Кіровоградської міської ради (вул. Карла Маркса, 41, кімн. 103). Довідки можна отримати за телефоном 24–35–69 у відділі кадрової роботи.

За інформацією Світлани Великої, станом на 12 травня надійшло клопотання приходської ради та громади Спасо–Преображенського собору про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Кіровограда» у 2008 році секретарю Кіровоградської єпархії Української Православної Церкви, настоятелю Спасо–Преображенського собору, протоієрею Петру Сидорі за вагомий внесок у розвиток культурного і духовного життя мешканців міста, активну громадську, просвітницьку та благодійну діяльність.

Теги новости:
почетный гражданин Кировограда
Петр Сидора

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS