Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

У Кіровограді заборонили палінняУ Кіровограді заборонили паління

канал «Кировоград»

З 20 травня у Кіровограді діють нові правила з благоустрою міста. За ними, зокрема, забороняється куріння в громадських місцях. Вчора спеціалізована інспекція провела перший рейд, мета якого - боротьба з палінням у обласному центрі.

Викорінити будь-яку шкідливу звичку самотужки не так легко. Не легше примусити половину жителів Кіровограда відмовитись від куріння у громадських місцях. Курці як зі стажем, так і без нього палять скрізь: школярі біля шкіл, студенти на подвір'ях навчальних закладів, працююче населення поряд - з підприємствами. Усіх їх не ловити, а спочатку попереджати про скоєне порушення має на меті спеціалізована інспекція. Її керівник Віктор Іванов оголосив справжню війну курцям.

Перший рейд по громадських місцях розпочався з навчальних закладів. В одній з кіровоградських шкіл, як не дивно, так і не було помічено учнів з сигаретами в руках. Натомість юрба студентів одного з кіровоградських технікумів, що вийшла на перерву, майже синхронно витягнули з кишень сигарети та зробили першу затяжку. Побачивши цю картину, представники спецінспекції, санепідемстанції та правоохоронних органів попрямували до керівництва закладу з тим, щоб скласти протокол–попередження. Якщо не буде вжито ніяких заходів, заклад оштрафують за порушення правил з благоустрою міста. Слід зазначити, що саме на нові правила Віктор Іванов покладає великі надії, адже вони акумулювали у собі найкращий досвід з благоустрою багатьох міст України.

Якщо станеться диво, і вони запрацюють у Кіровограді на повну силу, то наше місто стане чистим і охайним. Утім, судячи з рівня культури нашого населення, спеціспекції знадобиться чимало часу та зусиль аби перевиховати кіровоградців.

Теги новости:
благоустройство
курение в общественных местах
штраф

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS