Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

Кого буде обрано «дитиною року» у Кіровограді?Кого буде обрано «дитиною року» у Кіровограді?

весь Кировоград

У Кіровограді започаткований щорічний міський конкурс «Дитина року», - повідомляє прес-служба міської ради. Його організатором виступили виконавчі органи Кіровоградської міської ради, маючи на меті відзначити дітей, досягнення яких сприяють розвитку суспільно-корисного життя обласного центру, відродженню національної культури, утвердженню авторитету Кіровограда на всеукраїнському та міжнародному рівні.

Як повідомила начальник відділу сім'ї та молоді міськради Людмила Дорохіна, конкурс «Дитина року» буде проводитися щороку у травні–червні. За результатами конкурсу визначатимуться 10 номінантів у 5 номінаціях: «За досягнення у навчанні» (відмінне навчання, перемога на Всеукраїнських предметних олімпіадах, призові місця на Міжнародних предметних олімпіадах), «За спортивні досягнення» (перемога на чемпіонатах та першостях України, Європи, світу та призові місця на Олімпійських іграх, значний особистий внесок у розвиток масової фізичної культури та спорту), «За творчі досягнення» (здобуття звання лауреата на всеукраїнських, міжнародних конкурсах, фестивалях), «За особисту мужність» (відвага та ініціативні дії, виявлені під час рятування людини, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру), «За розвиток дитячого громадського руху» (особистий внесок у залучення школярів до роботи в громадських організаціях, впровадження соціально значущих програм і заходів).

За інформацією Людмили Дорохіної, для висунення кандидатів на звання «Дитина року» відповідно до номінацій необхідно разом з клопотанням подати до відділу сім'ї та молоді міської ради характеристику на кандидата, академічну довідку за два попередні семестри, документи, що свідчать про наукові, творчі, спортивні та інші досягнення, копію свідоцтва про народження. Документи приймаються до 10 червня, а підведення підсумків та нагородження переможців выдбудеться до 15 червня поточного року.

Читайте також про обдарованих дітей Кіровоградщини:

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS