Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

Проблеми працевлаштування інвалідів на Кіровоградщині не існуватимеПроблеми працевлаштування інвалідів на Кіровоградщині не існуватиме

канал «Кировоград»

Найближчим часом проблема працевлаштування інвалідів у Кіровограді буде вирішена. Про це заявив директор міськрайонного центру зайнятості Сергій Бедзай під час проведення ярмарку вакансій для людей з обмеженими фізичними можливостями.

Інвалід третьої групи Світлана Гуйван не вперше приходить на ярмарок вакансій. Вже кілька років завдяки йому жінка знаходить собі роботу. Каже, що раніше працювала швачкою, але ця праця є занадто важкою для неї, тому з усіх запропонованих роботодавцями вакансій обрала роботу складальниці верху взуття.

За пошуком роботи до центру зайнятості таких претендентів, як Світлана, лише за півроку звернулось майже сто. Це при тому, що пропозицій для людей з вадами здоров'я - утричі більше. Так, сьогодні свої вакансії на ярмарку пропонували не менше десяти потужних кіровоградських підприємств та установ.

Відкриваючи ярмарок вакансій, директор міськрайонного центру зайнятості Сергій Бедзай наголосив, що сьогодні, об'єднавши зусилля з роботодавцями та соціальними партнерами, центру вдається задовольняти соціальні потреби інвалідів. Це і консультації з питань законодавства про працю, і надання профорієнтаційних послуг, і працевлаштування та професійне перенавчання, дотація робочих місць та багато іншого.

На жаль, ще непоодинокі випадки, коли роботодавці уникають працевлаштування інвалідів, тим самим порушуючи чинне законодавство. Але, разом з цим, існують і значні проблеми у професійно-кваліфікаційній невідповідності інвалідів, які шукають роботу. Перешкодою для їх працевлаштування є і розмір заробітної плати. У січні-травні поточного року він становив усього лише 654 гривні.

Теги новости:
инвалид
трудоустройство
поиск работы
вакансия
Сергей Бедзай

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS