Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

Кіровоградщині вдалося піднятися з ганебного останнього місцяКіровоградщині вдалося піднятися з ганебного останнього місця

канал «Кировоград»

За підсумками першого кварталу Кіровоградщина покращила свої позиції в державі за показниками виконання програми соціально-економічного розвитку. Такий висновок було зроблено на розширеному засіданні колегії обласної державної адміністрації.

За результатами комплексної перевірки стану соціально-економічного розвитку, в першому кварталі області вдалося суттєво покращити кілька важливих показників. Так, у реальному секторі економіки Кіровоградщина посідає 16 позицію в державі, проти 21-ої за підсумками 2007 року. Відразу на 9 сходинок область піднялася з останнього місця за результатами фінансової діяльності. Головний же здобуток полягає у тому, що у першому кварталі влада зуміла забезпечити соціальну спрямованість економічного зростання.

Завдяки позитивній динаміці в економіці з початку року більше ніж на 50% вдалося збільшити надходження до бюджетів усіх рівнів. Причому темпи зростання навіть дещо перевищили середньоукраїнський показник. Однак через те, що деякі потужні підприємства, котрі працюють на території області, сплачують податки за її межами, Кіровоградщина недоотримала суттєві кошти.

За підсумками колегії можна зробити висновок, що найгірше у першому кварталі в області спрацювали Вільшанський, Ульяновський та Світловодський райони, в яких спостерігається відставання за більшістю головних соціально-економічних показників. Серед основних причин такої витуації – незадовільні обсяги реалізованої продукції, спад промислового виробництва та недостатня робота по формуванню місцевих бюджетів. Виправити ситуацію керівники районів сподіваються вже за підсумками першого півріччя.

Теги новости:
экономические показатели развития Кировоградской области
наполнение бюджета
экономика
финансы

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS