Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

Анатолій Ревенко: «Мені дуже приємно, що такі відомі митці долучаються до нас»Анатолій Ревенко: «Мені дуже приємно, що такі відомі митці долучаються до нас»

Пресс-служба ЄЦ

Відомий в Україні та за кордоном письменник, сценарист та кінорежисер Олександр Жовна виявив бажання стати членом Єдиного Центру.

Про це у п’ятницю, 20 червня, під час засідання Кіровоградського прес-клубу реформ повідомив голова регіональної Кіровоградської регіональної організації Єдиний Центр Анатолій Ревенко.

„Мені дуже приємно, що такі відомі митці долучаються до нас. А це вкотре доводить, що команда Єдиного Центру буде сильною. Люди, які досягли певних висот у житті, і знають як це робити, згуртувавшись зможуть змінити наше з вами життя. У цьому у мене особисто не виникає сумнівів”, – підкреслив лідер Єдиного Центру у Кіровоградській області Анатолій Ревенко.

Довідка: Олександр Жовна – лауреат кількох літературних премій, зокрема на Всеукраїнському конкурсі романів і кіносценаріїв „Коронація слова” 2000 року отримав диплом за кіносценарій „Дорога”, 2001 року – за сценарій „Експеримент”, 2003 року – за сценарій „Вдовушка”. За його творами знято художні стрічки: „Партитура на могильному камені” (1996, режисер Ярослав Лупій), „Ніч світла” (2004, режисер Роман Балаян), „Секонд-хенд” (2005, режисер Ярослав Лупій), „Маленьке життя” (2007 рік, Олександр Жовна дебютував як режисер).

Читайте також про Олександра Жовну:

Теги новости:
Единый центр
Анатолий Ревенко
Александр Жовна

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS