Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

Спеціальна комісія вивчатиме доцільність перевиборів мера у КіровоградіСпеціальна комісія вивчатиме доцільність перевиборів мера у Кіровограді

ХайВей

Робоча група парламенту, що почне працювати завтра в Кіровограді, вирішить, чи слід переобирати міського голову комуніста Володимира Пузакова.

Про це сьогодні під час прес-конференції в Кіровограді заявив народний депутат України Володимир Яворівський, член фракції БЮТ та один з кураторів області від цієї фракції у Верховній Раді. За словами Володимира Олександровича, на основі подання народних депутатів було прийнято рішення про створення цієї робочої групи, яку очолив БЮТ-івець Сергій Трайдук. До неї також залучені юристи, спеціалісти-аналітики та народний депутат – комуніст Сергій Гордієнко.

Ймовірно, що члени робочої групи зустрінуться у середу зранку з головою Кіровоградської ОДА Василем Моцним, а далі вивчатимуть ситуацію у міській раді. Після повернення до столиці робоча група підготує звіт до Комітету ВР, який очолює екс-мер Києва, народний депутат України Олександр Омельченко. Далі, за словами Володимира Яворівського, вже справа за комітетом – голосувати за внесення на сесію Верховної ради питання щодо дострокових перевиборів міського голови Кіровограда, чи, навпаки, не приймати рішень, якщо експерти не виявлять підстав для переобрання мера.

Теги новости:
Владимир Пузаков
досрочные выборы
мэр

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS