Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

Влада Кіровограда не погоджується на розширення уранових шахт на території містаВлада Кіровограда не погоджується на розширення уранових шахт на території міста

канал «Кировоград»

Державне підприємство «Східний гірничо-збагачувальний комбінат» звернулося до Кіровоградської міськради з проханням про надання дозволу на створення гірничого відводу для розробки Центрального родовища уранових руд. Тим часом міська влада задовольняти це прохання не поспішає.

«Схід ГЗК», зокрема, шахта "Інгульська" на території міста працює вже більше сорока років. Сьогодні її керівництво має намір розширювати територію видобутку уранової руди, оскільки старі копальні вже починають вичерпувати свої ресурси. З відповідним листом керівництво комбінату звернулося до міської влади: згідно закону, роботи мають бути узгоджені з районною, міською та обласною радами. Керманичі міста своєї згоди не дають.

Головні аргументи «проти», які наводять у кіровоградській міськраді - недотримання підприємством технічних норм під час видобутку руди.

Водночас Ленінська райрада, на чиїй території мають вестися підземні роботи, свою згоду вже дала. Між шахтою "Інгульською" та територіальною громадою підписано угоду про соціальне партнерство. Кошти вже почали надходити на рахунок районної ради.

Міська ж влада надіслала вже кілька листів на адресу прем’єра, міністра палива та енергетики, у яких йдеться про неналежне господарювання державного підприємства "Схід ГЗК", і сподівається на їх сприяння у вирішенні дуже наболілих для кіровоградців проблем.

Читайте також про видобуток урану в Кіровограді:

Теги новости:
урановые шахты
ВостГОК
шахта Ингульская
добыча урана в Кировограде

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS