Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

У Кіровограді МНС-ники врятували дитину від ампутації за допомогою пили-«болгарки»У Кіровограді МНС-ники врятували дитину від ампутації за допомогою пили-«болгарки»

Прес-служба МНС

До Служби порятунку «01» Кіровограда надійшло повідомлення від працівників обласної дитячої лікарні - медики не могли зняти металевий гровер з пальчика чотирирічної дівчинки.

Командир відділення старшина служби цивільного захисту Микола Єрмолаєв та старший пожежний сержант служби цивільного захисту Роман Цимбал спробували використати ручні пилки по металу, але гровер ще радянського виробництва не піддавався. На момент виклику рятувальників предмет знаходився на пальчику дитини майже 7 годин, ситуація ставала критичною - дівчинці загрожувала ампутація. Було прийнято рішення застосувати «болгарку», значний досвід роботи з якою мав сержант Цимбал. Якщо до цього працівники МНС самостійно заспокоювали та відволікали дівчинку, то тепер медики зробили їй анестезію, після чого рятувальники затисли гровер у маленькі годинникові лещата, частково розпилили його болгаркою і нарешті звільнили палець.

За словами бійців МНС, подібну операцію вони проводили вперше, але використали досвід дій закордонних колег у подібних випадках і, звичайно, власну майстерність, - повідомляє прес-служба ГУМНС України в Кіровоградській області.

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS