Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

Скільки коштує зібрати школяра до школи?Скільки коштує зібрати школяра до школи?

канал «Кировоград»

До початку нового навчального року залишилося трохи більше двох тижнів. Тож завбачливі батьки вже почали придивлятися до асортименту та прицінюватися, а деякі - вже купили дітям шкільні обновки. Скільки ж цьогоріч коштує зібрати своє чадо до школи?

У мінімальний набір для школяра входить форми – шкільна і спортивна, портфель та канцтовари. Де купити товар, зараз питань не виникає, – говорять батьки. Головна проблема - занадто високі ціни на шкільні речі. Найдорожчі – форма та взуття, причому дитячі речі нерідко коштують не менше за «дорослі». Ціни на них коливаються в залежності від якості тканини та виробника. Зазвичай купляють окремо піджак, брюки і сорочку або спідничку та блузку і укомплектовують форму. Якщо залишилися минулорічні запаси, гроші можна заощадити. Найбільше коштів йде на збір першокласника.

Чи не найяскравішими у місті сьогодні є вітрини з канцелярським приладдям. Тут є товар на будь-який смак і розмір гаманця. Зачаровують барвами обкладинки щоденників. Така необхідна річ для кожного учня, з доданням різноманітної інформації і з фото улюблених акторів чи співаків коштує від 6-ти гривень. Менш барвистий -втричі дешевший.

В залежності від розміру, міцності і оформлення коливаються ціни і на портфелі. Звичайно, діти в основному обирають ранець розмальований, яскравий, з аплікаціями. В магазині він коштуватиме від п’ятдесяти до двохсот гривень і навіть дорожче. На ринку, якщо пошукати, знайдете за 40 гривень, а то й дешевше. Зошити, ручки, олівці, альбоми, фарби порівняно з минулим роком подорожчали на 10-20%. Тож повний набір обійдеться приблизно у двісті гривень.

Таким чином, у середньому повне екіпірування школяра коштуватиме батькам близько тисячі гривень. Та й то - якщо купувати не найдорожчі речі.

Теги новости:
1 сентября
школьные принадлежности
канцтовары
школьная форма
собрать ребенка в школу

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS